Služby

Výroba na zakázku


Víte, že by o Vaše vlastní produkty byl větší zájem a máte specifické požadavky na design výrobků či speciální receptury? Hledáte solidního českého výrobce substrátů a dekoračních materiálů pro Vaše specifické požadavky? Neváhejte nás kontaktovat a rozšířit tak sortiment o vlastní produktovou značku, kterou pro Vás rádi vyrobíme na míru.

Skladování

Víte, že budete na sezonu potřebovat desítky palet našich produktů, ale nemáte je kde uskladnit? Objednejte si zboží dle potřeby předem, my pro Vás naše výrobky uskladníme dokud budete potřebovat.

V našich krytých prostorách s rozlohou více, než 7000 m2 jsou produkty chráněny před prachem a povětrnostními vlivy. Nemusíte se tedy bát prodávat naše výrobky i v hygienických podmínkách požadovaných pro prodej potravin.

  Flexibilita dodávek


Přizpůsobujeme se potřebám našich klientú. Proto garantujeme výrobu do 3 dnů i v období jarní sezony.

Máte speciální požadavky na sortiment namíchaný na jedné paletě? Neváhejte nás oslovit. Na vaše přání sestavíme sortiment na paletě dle vašich představ a následně dopravíme do Vaší prodejny.

Zabezpečení dopravy

Chcete si objednat naše produkty, ale nechcete se zabývat obstaráváním přepravy? Netrapte se tím, pro nás je to samozřejmost! Domluvte se s námi kam a kdy potřebujete naše produkty dopravit a my za Vás vše zařídíme.